+389 (02) 3109-518

 

Наши возила

VDL BOVA FUTURA VIP

Tуристички автобус

Високо туристички автобус кој ги исполнува сите Европски стандарди "BOVA FUTURA" опремена со удобни 44+2 седишта за далечни патувања со извлекување, табла/простор за поставување на чаша, собирлива маса, регулирање на клима, светло за читање, простор за весници, кафе мат, фрижидер, простор за гардероба, ТВ, ДВД, ЦД ШАРЖЕР,Тоалет....

VDL BOVA FUTURA

Tуристички автобус

Високо туристички автобус кој ги исполнува сите Европски стандарди "BOVA FUTURA" опремена со удобни 43+2 седишта за далечни патувања со извлекување, табла/простор за поставување на чаша, собирлива маса, регулирање на клима, светло за читање, простор за весници, кафе мат, фрижидер, простор за гардероба, ТВ, ДВД, ЦД ШАРЖЕР,Тоалет....

Chevrolet Epica

Лимузина 2.0 VCDi

Chevrolet Epica 2.0 VCDi. Лимузина. Моќност: 110kW/150PS. Тип на гориво: Дизел. Врати: 4/5. Автоматска климатизација. Опременост: ABS, централно заклучување, електрични греачи на седиштата, електрични прозори, имобилизатор, кожни седишта, паркинг сензори.

Opel Vivaro Tour

Комбе 7+1

Комплетно опремено, климатизирано со 7+1 седишта.

Mercedes Sprinter 313

Минибус 17+1

VIP LUX. Кожни седишта, комплетно опремен, клима уред WEBASTO, LCD, DVD, фрижидер.

CHEVROLET CRUZE

Лимузина 4+1

Комплетно опремен, клима уред, воздушни перничиња, 4 врати...

CHEVROLET AVEO

Лимузина 4+1

Комплетно опремен, клима уред, воздушни перничиња, 5 врати...

HYUNDAI GETZ

Лимузина 4+1

Комплетно опремен, клима уред, воздушни перничиња, 5 врати...

CHEVROLET SPARK

Лимузина 4+1

Комплетно опремен, клима уред, воздушни перничиња, 5 врати...

OPEL ASTRA

Лимузина 4+1

Комплетно опремен, клима уред, воздушни перничиња, 5 врати...

PEUGEOT 206 – Sedan

Лимузина 4+1

Комплетно опремен, клима уред, воздушни перничиња, 4 врати...

SUBARU FORESTER

Џип (SUV) 4+1

Комплетно опремен, клима уред, воздушни перничиња, 5 врати...

KIA RIO

Лимузина 4+1

Комплетно опремен, клима уред, воздушни перничиња, 4 врати...

CHEVROLET AVEO

Лимузина 4+1

Комплетно опремен, клима уред, воздушни перничиња, 4 врати...

KIA PICANTO

Лимузина 4+1

Комплетно опремен, клима уред, воздушни перничиња, 5 врати...

FORD FOCUS

Лимузина 4+1

Комплетно опремен, клима уред, воздушни перничиња, 5 врати...

ВинскиТури

организирање

Арбор Тоурс Ви нуди превоз до сите винарии низ цела Македонија.

Арбор Тоурс Ви ги препорачува винариите:

Повеќе...